تولد تشکل جدید اصلاح طلب

سرانجام پس از مدت ها انتظار حزب ندای ایرانیان از سوی کمیسیون ماده ۱۰ احزاب مجوز فعالیت رسمی گرفت و عملا به جمع تشکل های رسمی اصلاح طلب پیوست.

حزب ندای ایرانیان در متن جمهوری اسلامی و در مسیر تداوم اصلاح طلب قرار دارد اکثر اعضای هیات موسس این حزب از فعالین سابق تشکلهای اصلاح طلب هستند که می توان به بعضی از انها اشاره کرد مانند صادق خرازی , سجاد سالک , حسن یونسی , سعید نورمحمدی , بهروز شجاعی و ………….
البته چهرهای برجسته دیگری نیز وجود دارد که در اطلاعیه های رسمی حزب اسامی انها اعلام خواهد شد. مرامنامه , برنامه ها , دبیرکل و شورای مرکزی بزودی اعلام خواهد شد .اولین کنگره سراسری حزب در بهمن ماه برگزار می شود همچنین شاخه استانی این حزب بزودی در استان و تمامی شهرستانها فعال خواهد شد.

حزب ندای ایرانیان پنج اصل انضباط , صبر , واقع گرایی , اجماع و تعامل را سرلوحه کار تشکیلاتی اش قرار داده و با کادری حرفه ای با روش اصلاح طلبی سیاست ورزی خواهد کرد.
تعریف حزب از اصلاحات همان تعریف سید محمد خاتمی از اصلاحات است حزب ندای ایرانیان پتانسیل تبدیل شدن به حزبی فراگیر را دارد و پیش بینی می شود گفتمان ندای ایرانیان در چند سال آینده گفتمان غالب در تشکل های اصلاح طلب شود.حزب ندای ایرانیان یکی از تشکلهای اصلاح طلب است که ریشه در جریان اصلاح طلبی دارد تولد این تشکل اصلاح طلب را به فال نیک می گیریم و امیدواریم این تشکل بتواند در مسیر نهادینه شدن احزاب واقعی در ایران باشد و در جهت تحقق خواسته های به حق و مشروع مردم فعالیت بکند.
علی اکبر رحیم فر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *