ندای ایرانیان حزبی جوان و آینده دار

ندای ایرانیان , حزبی جوان و آینده دار
حزب ندای ایرانیان در دومین سال فعالیت رسمی اش با توجه به تجربیاتی که دراین مدت داشته و با در نظر گرفتن شرایط روز می تواند چشم انداز روشنی داشته باشد و همانطور که دبیرکل محترم حزب جناب دکتر فراهانی در دیدار نوروزی ایشان با اعضای حزب فرمودند ترمیم ساختار حزب , آموزش و جوانان از مهم ترین محور های برنامه های حزب در سال جاریست. بنابراین مشخصه که حزب ندای ایرانیان در تداوم فعالیتش برنامه ها و تصمیمات مهمی دارد که با عملی کردن این برنامه ها حزب بیش از گذشته تقویت و منسجم تر خواهد شد.
ندای ایرانیان موتور محرکه آن جوانان اصلاح طلبی هستند که دغدغه های آزادیخواهی و دموکراسی خواهی دارند و حزبی در درون نظام با خط و مشی اصلاح طلبی که اصلاحات گام به گام , تعامل و مدارا و توسعه همه جانبه را خواستارند , جوانانی که اعتقاد راستین به جمهوریت و اسلامیت نظام دارند و اصلاح طلبی را در تقویت و ثبات نظام میدانند بنابراین انتظار میرود حاکمیت نیز در معادلات سیاسی به اعتماد , تعامل و مدارای این جوانان توجه بیشتری نشان دهد و برای این سرمایه های گرانقدر فرصت ها و عرصه های بیشتری فراهم نماید . در انتخابات اسفندماه گذشته هرچند بیشتر اعضای حزب ندای ایرانیان در سراسر کشور رد صلاحیت شدند اما با شور و شعور مشارکت گسترده و فعالی داشتند و همراه با سایر اقشار مردم افتخار آفرینی کردند .
حزب ندای ایرانیان دارای پتانسیل قوی تشکیلاتی و فکری است که با برنامه ریزی صحیح و به موقع و با داشتن سیاست های مشخص و شفاف در زمینه های مختلف سیاسی , اقتصادی , اجتماعی و فرهنگی می تواند جایگاه بهتری در عرصه های مختلف در کشور داشته باشد و نقش مهمی در معادلات سیاسی , اجتماعی ایفا نماید .
انسجام تشکیلاتی , وحدت و همدلی درونی , توجه به جوانان و بالابردن سطح آگاهی ها و آموزش های حزبی لازمه تداوم فعالیت و موفقیت بیشتر برای حزب ندای ایرانیان است .
به امید موفیقت های روز افزون برای حزب ندای ایرانیان
علی اکبر رحیم فر
عضو حزب ندای ایرانیان